Svetainę "Apie Vilnių"

www:   vilnius.penki.lt

Tinklapis apie Vilnių rusų kalba veikia nuo 2004-ų metų. Čia galima rasti informaciją apie mūsų miesto praeitį ir dabartį, jo žmonių likimą, sužinoti daug idomaus apie Vilnių. Svetainėje sukurta duomenų bazė apie žmones, kurie čia gyveno įvairiais metais. Kalbama apie genealogiją, aiškinama, kaip pradėti savo protėvių, giminių ir draugų paiešką. Svetainės lankytojai tikrai gaus realią pagalbą šioje paieškoje.

Kai kurie duomenys rusų kalba Internete pateikiami tik šioje svetainėje. Tai informacija apie: gatvių pavadinimus Vilniuje ir kaip jie, laikui bėgant, keitėsi; Lietuvos Respublikos archyvus ir esančios ten dokumentus; Vilniaus bažnyčias su trumpu kiekvienos apibūdinimu.
Pristatoma didelė įvairių lakotarpių miesto ir jo apylinkių žemėlapių bei planų kolekcija. Yra daug senojo ir dabartinio Vilniaus nuotraukų.

Svetainėje veikia forumas - vilnius.penki.lt/forum.html.
Čia bedrauja įvairių šalių žmonės, kurių likimas yra susijęs su Vilniumi. Jie dalinasi savo prisiminimais, talpina įdomias nuotraukas, rašo apie miestą ir miestiečius.
Tinklapio ir forumo tikslas - teikti informaciją apie Vilnių tiems, kurie kalba ar supranta rusiškai, suteikti jiems galimybę kalbėtis su žmonėmis, kurios vienija meilė mūsų miestui.

Rambler's Top100